Ubytovanie

 

Ubytovanie

Ide nám o rodinné prostredie pre psíkov a tak sú psíci zavretí len na noc alebo ak sú neznášanliví s inými psíkmi a musia sa venčiť oddelene a samostatne. Nemáme psíkov zavretých celé dni v kotercoch s tým, že by sa len brávali vyvenčiť. Chceme, aby sa mali aj oni ako na dovolenke a mali sa možnosť čo najviac hrať a vybehať s ostatnými a takisto je pre nás priorita neustály kontakt a dohľad nad nimi. Nikdy nie sú nechaní bez dozoru alebo sami. Keďže tu aj bývame, vždy je niekto doma, kto pri psíkoch je.

    Preferujeme celý deň (pokiaľ je priaznivé počasie), aby boli psíci pustení - či už sú to bytoví psíkovia a behajú po dome alebo vonkajší a behajú pred domom na záhrade. 

    Takisto v prípade potreby veterinárnej pomoci psíka ihneď a neodkladne berieme na kliniku do Trnavy a okamžite informujeme majiteľa ak sa vyskytne nejaký problém.

    S majiteľmi psíkov sme v kontakte počas pobytu ich psíka cez sms, telefonáty, mail alebo facebook správy - nielen podávaním info, ale aj zasielaním fotiek. 

   Ak máte psíka, ktorý potrebuje dostávať lieky (napríklad je po operácii, berie antibiotiká alebo má lieky na epilepsiu, štítnu žľazu a podobne), takisto s tým nie je problém.

 

Na ubytovanie psíkov sú k dispozícii tieto priestory:

 

 

1) voliéry - 2 voliéry, každá z nich má rozmer 2,5 x 2m

           - a 3 voliéry, z ktorých každá má rozmer 2 x 3m

 

2) bytoví psíci spia v dome - v samostatných izbách alebo chodbe

 

Venčenie

Znášanliví a priateľskí psíkovia majú možnosť cez deň nonstop voľného pobytu na záhrade 25á. V noci spia buď v boxe, voliére alebo v dome (podľa typu ubytovania).

V prípade, že sa neznesú s inými psíkmi, sú venčení samostatne 3-5x denne. 

 

Ďaľšie možnosti - psíci sú venčení v nádhernom prostredí - lúky, lesy, chodia na dlhé prechádzky, cca  

200 m od domu je rybník, v ktorom môžu psíkovia plávať, prípadne môžu ísť aj na priehradu, ktorá je

vzdialená cca 2km - závisí od dohody s klientom.

 

 Je dobré psíkovi so sebou priniesť jeho peliešok a hračky, na ktoré je zvyknutý. 

 

MAJITEĽ HOTELA SI VYHRADZUJE PRÁVO ODMIETNUŤ UBYTOVANIE AGRESÍVNYCH A ŤAŽKO ZVLÁDATEĽNÝCH PSOV.